Urlop w Hiszpanii – wizyta w Costa Adaje

Costa Adaje to jeden z najważniejszych kurortów, jakimi może nas oczarować Teneryfa. W tej części wyspy czekają na nas modne hotele i stylowe restauracje, piękne plaże oraz ośrodki stworzone z myślą o miłośnikach sportów wodnych. Do symboli tego miejsca zaliczają się też pola golfowe oraz dość liczne w okolicy plantacje bananowców. Wczasy w rejonie Costa Adaje są jednocześnie świetną przygodą dla tych, którzy potrafią docenić piękne widoki.

Gdzie możemy się wybrać, by w pełni poczuć magię tej części wyspy?

Jedną z najważniejszych atrakcji w rejonie Costa Adaje jest Park Narodowy Las Cañadas de Teide, znany z czynnego wulkanu Teide (będącego jednocześnie najwyższym szczytem Hiszpanii). Dla miłośników aktywnego wypoczynku nie lada gratką będą też wycieczki na Montaña de la Guaza – górę znaną jako ostoja cennej przyrody i świetny punkt widokowy.

Wakacje w Polsce? Poznaj atrakcje turystyczne w mieście Bielsko-Biała

Relaks i wiele więcej

Playa de Las Américas skusi tych, którym zależy na relaksie w pięknym otoczeniu, nie lada gratką będą też spacery po takich miejscowościach, jak Costa del Silencio czy Las Galletas. Możemy też skorzystać z takiej oferty, jaką są wycieczkowe rejsy na wyspę La Gomera – jedną z najmniejszych i najcenniejszych pod względem przyrodniczym wysp wchodzących w skład archipelagu kanaryjskiego. Miłośników lokalnych win oczaruje miasto Icod de los Vinos, a tych, którzy na Teneryfie spędzają rodzinne wczasy, zachwycą okoliczne parki rozrywki. Na Teneryfie każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, a czas spędzony w rejonie Costa Adaje dla nikogo nie będzie czasem straconym.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.