Jelitkowo – najpopularniejsza plaża nad Bałtykiem

Jelitkowo to najpopularniejsza plaża nie tylko w Gdyni, ale najprawdopodobniej i w całej Polsce. Znajduje się tuż obok popularnego miejsca turystycznego – Sopotu.

Jelitkowo słynie z pięknej, szerokiej i piaszczystej plaży. Jest to idealne miejsce na wypoczynek zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób ceniących sobie spokój. Sprawdź, czego możesz się spodziewać, przyjeżdżając w to miejsce.

Jak wygląda plaża Jelitkowo w Gdyni?

Plaża Jelitkowo to piaszczysta plaża, która ciągnie się przez kilkaset metrów. Znajduje się tuż obok Sopotu, dzięki czemu jest łatwo dostępna. Jelitkowo to popularne miejsce wśród rodzin z dziećmi.

Dzieci mają tu dużo miejsca do biegania i zabawy. Dla nich przygotowano także mini-zjeżdżalnie i brodzik. W okolicy znajdują się też restauracje, które serwują pyszne lody i inne słodycze.

Czy na plaży Jelitkowo są leżaki?

Tak, na plaży Jelitkowo znajdują się leżaki i parasole. Można je wypożyczyć bezpośrednio na plaży. Cena wypożyczenia leżaka to około kilka/kilkanaście złotych za dzień, co jest bardzo atrakcyjną ofertą. Z tego względu wybierając się tutaj, nie musisz zabierać własnego koca, ani martwić się o wolne miejsce.

Więcej artykułów o nadbałtyckich o plażach znajdziesz w serwisie https://leba24.pl/.

Czy na plaży Jelitkowo jest bezpiecznie?

Plaża Jelitkowo to bardzo popularne miejsce. Dlatego też na plaży znajdują się ratownicy, którzy są gotowi pomóc w razie potrzeby. W okolicach plaży znajduje się także kilka aptek, a także szpital. Dzięki temu, jeśli coś się stanie, będziesz mieć łatwy dostęp do pomocy medycznej.

Warto jednak podkreślić, że jakiekolwiek wypadki w tym regionie należą do rzadkości, dlatego możesz śmiało tutaj przyjechać nawet z całą rodziną.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.